درباره ما

فروش و توزیع محصولات لیرای آلمان با اخذ نمایندگی در سال ۱۳۴۹ مجددا احیا شد.
در سال ۱۳۷۰ شعبه جدیدی در خیابان کریمخان زند افتتاح شد که علاوه بر توزیع محصولات لیرا فروش خود را در اقلام دیگر لوازم تحریر و اداری نیز گسترش داد.
در سال ۱۳۷۳ با اضافه شدن این سهم از بازار، مجموعه تصمیم گرفت محصولات کاغدی را نیز به محصولات خود اضافه کند و به همین دلیل با همکاری شرکت نیوجی و میتسوبیشی ژاپن که لایسنس بسته بندی و توزیع این محصول که در آن زمان فروش بسیار بالایی داشت و تماما وارداتی بود از طرف شرکت لیرا صادر و رولهای فاکس با هشت سایز مختلف و نام تجاری لیرا روانه بازار شود.
در سال ۱۳۷۵ و در پی حضور موفق رول های فاکس لیرا نوبت به فرم های پیوسته کامپیوتری رسید که پس از دریافت استاندارد های لازم از شرکت بایر آلمان در ۴۸ سایز مختاف روانه بازار شد.
در سال ۱۳۷۸ با اضافه شدن محصولات و تکمیل شدن سبد کالایی در سه بخش تحریر و اداری و هنری تصمیم گرفته شد که برای توزیع قدرتمند تر و وسیع تر، محصولات به صورت مویرگی توزیع شود.
در سال ۲۰۰۲ میلادی نمایندگی انحصاری محصولات پناک ژاپن نیر به این مجموعه اضافه شد.
در سال ۲۰۰۴ هلدینک بزرگ فیلا ایتالیا با شرکت لیرای آلمان ادغام شدند و حاصل آن تبدیل شدن به یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم تحریر دنیا با بیش ۶۵۰۰ پرسنل و ۲۱ کارخانه در سراسر دنیا بود.
ثمره دیگر این ادغام قرار گرفتن چندین برند دیگر ایتالیایی که هر کدام نزدیک به یک قرن سابقه داشتند در کنار برند لیرا با سابقه ای ۲۰۰ ساله بود.
حالا این شرکت با در دست داشتن تکنولوژی تجربه و خلاقیت عرضه کننده محصولات Lyra ، Giotto ، Tratto ، Giottobebe و Das با بیش ۵۰ شعبه در سر تا سر جهان میباشد.
در پی افتتاح شعبه بازار و برای بهره گیری از تکنولوژی روز و همچنین سرویس بهتر بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی تینو را با هدف ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان عزیز راه اندازی کنیم . این فروشگاه اینترنتی متفاوت از هر آن چیزی است که شما از یک فروشگاه اینترنتی تصور دارید . تمامی محصولات عرضه شده در اینجا از محصولات وارداتی و یا تولیدی همین مجموعه است و حتی بعضی از این محصولات فقط بصورت کاملا انحصاری در فروشگاه تینو قابل عرضه میباشد. بزودی برنامه جدید رونمایی خواهد شد و ما با حداکثر توان تلاش خواهیم کرد تا پلی باشیم برای تأمین یک نیاز واقعی

شوروم

فروشگاه تینو