راهنمای خرید آنلاین

ابتدا محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده وارد صفحه پرداخت اینترنتی شوید

  1. شماره کارت (کلیه کارتهای بانکی دارا میباشند و به صورت برجسته روی کارت حک شده است.)
  2. رمز اینترنتی کارت (رمز دوم)
  3. کد سه و یا چهار رقمی CVV2
  4. تاریخ انقضاء

اگر موارد ۲ و ۳ و ۴ بالا را ندارید باید یکبار به خودپردازهای (ATM) یکی از شعبِ بانکی که کارت شما از آن بانک است مراجعه و به صورت زیر عمل نمائید :

  1. کارت خود را در پایانه خودپرداز بانک (ATM) قرار دهید.
  2. رمز کارت خود را وارد نموده و کلید ثبت را فشار دهید.
  3. سپس دکمه مقابل گزینه تغییر رمز را فشار دهید.
  4. گزینه تغییر رمز اینترنتی را انتخاب کنید.
  5. رمز اینترنتی مورد نظر خود را حداقل در ۵ و حداکثر در ۸ رقم وارد نمایید و مجدداً طبق فرمان سیستم رمز را تکرار نمایید.
  6. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال شده و پارامتر CVV2 به همراه تاریخ انقضاء آن بر روی رسید دستگاه چاپ شده و تحویل می گردد.

توجه : در اکثر کارتهای بانکی کد CVV2 به صورت کدی ۳ یا ۴ رقمی در پشت و یا روی کارت و اغلب در بالای شماره ۱۶ رقمی کارت و یا کنار آن درج شده است و همچنین تاریخ انقضای کارت نیز اغلب روی کارت درج شده است و نیازی به گرفتن این دو مورد از خودپردازِ بانک نیست و فقط رمز دوم را باید از طریق خودپرداز تعیین کنید.
تاریخ انقضاء و شماره کارت در کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب
کد cvv2 در کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب

 

 

برای اطلاع بیشتر از وضعیت قابلیت پرداخت اینترنتی کارتهای بانکهای مختلف به جدول زیر مراجعه نمایید و یا با روابط عمومی بانک خود تماس بگیرید.
به زودی تمامی کارتهای بانکی دارای قابلیت خرید اینترنتی خواهند شد ، ممکن است از زمان درج این متن تا این لحظه که شما آن را می خوانید کارتهای دیگر نیز برای قابلیت خرید اینترنتی فعال شده باشند. لیست کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و فعال برای خرید اینترنتی در زمان درج این صفحه : کارتهای بانکهای سامان ، ملی ، صادرات ، ملت ، اقتصاد نوین ، پارسیان ، توسعه صادرات ، صنعت و معدن کشاورزی ، پاسارگاد ، مؤسسه مالی و اعتباری سینا (بنیاد) ، بانک کار آفرین و ….